Rzeczoznawca

Biuro Rzeczoznawcy Samochodowego KRD Haliński istnieje na rynku od 2010 r. Nasza działalność opiera się na szerokiej wiedzy i doświadczeniu naszych Rzeczoznawców, co znajduje potwierdzenie w posiadanych certyfikatach oraz długoletniej praktyce. Nasi rzeczoznawcy, wpisani są na listę Ministerstwa Transportu ( 001472 ) oraz na listę biegłych sądowych przy Sądzie Okręgowym w Szczecinie. Ponadto posiadają certyfikat rzeczoznawcy Polskiego Związku Motorowego CCR PZM nr 530 oraz nr...

Biuro Rzeczoznawcy Samochodowego KRD Haliński świadczy kompleksowe usługi z zakresu rzeczoznawstwa motoryzacyjnego – samochodowego oraz rzeczozsnastwa maszyn i urządzeń technicznych.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych jak i większych podmiotów. Współpracujemy z bankami, korporacjami, towarzystwami leasingowymi oraz firmami flotowymi na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz całej Polski, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

Wiedza oraz doświadczenie naszych Rzeczoznawców, poparte wieloletnią praktyką, również w dziedzinie mechaniki pojazdowej, oraz dbałością o najwyższe standardy pracy rzeczoznawczej, pomogą Państwu w kwestiach dotyczących kolizji i wypadków samochodowych, związanych z wyliczeniami kosztów naprawy lub z szacowaniem wartości pojazdu.

Wydawane przez nas opinie i ekspertyzy znajdują zastosowanie w postępowaniach administracyjnych i sądowych, przed organami podatkowymi (urzędy skarbowe i celne), w towarzystwach ubezpieczeń. Świadczymy usługi począwszy od szacowania wartości pojazdu, po wyliczenia kosztów napraw, zarówno w zakresie odpowiedzialności cywilnej, jak i auto casco.

Naszym Klientom zapewniamy rzetelną oraz fachową pomoc ekspercką. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług oraz atrakcyjne ceny.


Nowy model likwidacji szkód


Zapraszamy do współpracy


Robert Haliński - Rzeczoznawca
tel.: +48 508 423 012
robert@krdhalinski.pl

Robert Haliński - Rzeczoznawca Szczecin